Oppegård IL

Serie høst 2019

Serie høst 2019

 

Alle møter klare til oppvarming 40 minutter før kampstart

Dere finner adresser til banene ved å søke de frem på fotball.no

DENNE SIDEN OPPDATERES IKKE, FØLG MED I SPOND!!

Oppdatert 6.8.2019

Dato Dag Tid Hjemmelag Bortelag Bane Trener Spillere                      
20.08.2019 tirsdag 20.15 Ready 3 Oppegård 2 Gressbanen kunstgress 2 9er J06 Marte Malene Ingvild                  
20.08.2020 tirsdag         J06 1. div Malin Emilie                    
20.08.2019 tirsdag 19.10 Oppegård GoldenGirl 1 Langhus 1 Østli skole 7er kunstgress PATRICK Ane Christiane Daniella Hannha L Ingunn Martine Mathea Josefine Sofia Vilma S    
22.08.2019 torsdag 18.45 Oppegård GoldenGirl 2 Kolbotn E Østre Greverud kg 9er A ARNE Emilie Elin Inez Ingvild Malene Malin Marie Tilde Tomine Vibeke Vilde  
26.08.2019 mandag 19.10 Nesodden 1 Oppegård GoldenGirl 1 Jaer 7er A MARIUS Ane Christiane Hannha L Ingunn Martine Mathea Josefine Ingvild Marie Vilma    
27.08.2019 tirsdag 18.45 Oppegård 2 Skeid 2 Østre Greverud kg 9er B J06 Ingvild Marie                    
28.08.2019 onsdag 19.10 Røa Mix Oppegård GoldenGirl 2 Røa kunstgress 2 9er B ARNE Emilie Elin Inez Malene Malin Marte Sofia Tilde Tomine Vibeke Vilde  
03.09.2019 tirsdag 18.45 Lille Tøyen  Oppegård 2 Caltexløkka 9er J06 Elin Ingvild                    
03.09.2019 tirsdag 19.10 Oppegård GoldenGirl 1 Bjørndal 1 Østli skole 7er kunstgress MARIUS Ane Christiane Daniella Hannha L Ingunn Martine Mathea Josefine Tilde Marte    
05.09.2019 torsdag 18.45 Oppegård GoldenGirl 2 Lyn 1 Østre Greverud kg 9er A ARNE Emilie Inez Ingvild Malene Malin Marie Sofia Tilde Tomine Vibeke Vilde  
10.09.2019 tirsdag 20.15 Oppegård 2 Lyn 4 Østre Greverud kg 9er B J06 Tomine Tilde                    
16.09.2019 mandag 19.10 Kråkstad 1 Oppegård GoldenGirl 1 Kråkstad kgb sør 7er A Kim Ane Christiane Daniella Hannha L Ingunn Martine Mathea Elin Vilde Vilma    
17.09.2019 tirsdag 19.30 Høybr/Stovn Oppegård 2 Høybråten 9er A J06 Elin Vilde                    
18.09.2019 onsdag 18.55 Korsvoll Akademi Oppegård GoldenGirl 2 Korsvoll kunstgress 9er B ARNE Emilie Inez Ingvild Malene Malin Marie Marte Sofia Tilde Tomine Vibeke  
23.09.2019 mandag 18.30 Oppegård GoldenGirl 1 Bækkelaget 1 Østli skole 7er kunstgress Marius Ane Christiane Daniella Hannha L Ingunn Martine Mathea Josefine Marte Vilma    
24.09.2019 tirsdag 20.15 Høybr/Stovn 2 Oppegård 2 Høybråten 9er B J06 Malene Vibeke                    
25.09.2019 onsdag 18.00 Oppegård GoldenGirl 2 Bærums Verk Hauger 1 Østre Greverud kg 9er A ARNE Emilie Elin Inez Ingvilid Malene Malin Marie Sofia Tilde Tomine Vilde  
07.10.2019 mandag 19.10 Bjørndal 2 Oppegård GoldenGirl 1 Bjørndal kunstg. 7er A KIM Elin Christiane Daniella Hannha L Marte Martine Mathea Vibeke Vilde      
08.10.2019 tirsdag 18.45 Oppegård 2 Grüner  Østre Greverud kg 9er B J06 Emilie Inez                    
09.10.2019 onsdag 19.10 Frigg Blå Oppegård GoldenGirl 2 Tørteberg kunstgress 9er A ARNE Emilie Elin Inez Ingvild Malene Malin Marie Marte Sofia Vibeke Vilde Vilma
15.10.2019 tirsdag 19.10 Sagene  Oppegård 2 Bjølsen kunstgress 9er B J06 Inez Sofia                    
15.10.2019 tirsdag 19.10 Oppegård GoldenGirl 1 Kolbotn D Østli skole 7er kunstgress MARIUS Ane Christiane Daniella Hannha L Ingunn Martine Mathea Josefine Emilie Marie    
16.10.2019 onsdag 19.10 Oppegård GoldenGirl 2 Lommedalen 3 Østre Greverud kg 9er A ARNE Emilie Elin Ingvild Malene Malin Marie Marte Tilde Tomine Vibeke Vilde  

 

 

Oppegård IL - Stiftet 1907

Adresse: Kongeveien 289, 1416 OPPEGÅRD

Telefon: 66991310

Epost: Dagligleder@oppegardil.no

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift